۸۱۱

قوانین عمومی سایت

  • کاربر گرامی توافق نامه‌ای که پیش روی شماست، متعلق به سامانه یک یک هشت به شماره ثبت 1300 میباشد این توافقنامه در هر زمانی که از سرویس های یک یک هشت استفاده می نماید، معتبر بوده و در صورت عدم توافق با این شرایط قادر به استفاده از سرویس های موجود نخواهد بود.
  • یک یک هشت: در قالب وب اپلیکشن فعال است و پل ارتباطی بین مشتری و ارائه دهنده خدمات را جهت ارائه و استفاده از سرویس های موجود فراهم آورده است.
  • ارائه دهنده خدمات: منظور شخص حقیقی یا حقوقی بوده که به عنوان ارائه دهنده ی خدمات به مشتری می باشد و ارائه دهنده خدمات نامیده میشود .
  • خدمت گیرنده: منظور متقاضی استفاده از سرویس های ارایه شده در سامانه می باشد که مشتری نامیده میشود.
  • شرایط خاص: منظور از شرایط خاص در این توافقنامه هر نوع حادثه یا رویداد خارج از اراده ی خدمت از ما خواهد بود.
  • کاربر متعهد است که در استفاده از سرویس های سامانه یک یک هشت تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند، سامانه را برای اهداف قانونی به کار گیرد و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری سرویس های یک یک هشت ، مرتکب رفتاری نشود که اعتبار سرویس های سامانه ما خدشه‌ دار نماید. مسئولیت هر نوع اقدام کاربر که منجر به بروز هرگونه خسارت گردد بر عهده‌ی کاربر است و یک یک هشت در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.
  • سامانه یک یک هشت به صورت واسطه بوده که ارائه دهنده خدمات را به مشتری معرفی می کند و هیچ نقشی به نوع سفارش و سفارشاتی که مشتری به ارائه دهنده خدمات میدهد ندارد، و هرگونه رابطه بین این دو به صورت مستقیم بوده که یک یک هشت مسئولیتی نسبت به نوع و کیفیت خدمات نخواهد داشت و تاکید می نماید خدمت گیرنده قبل از استفاده از خدمات، از هویت ارائه دهنده خدمات اطمینان حاصل نماید
  • هیچ گونه رابطه ای بین تامین کننده خدمات و سامانه یک یک هشت از قبیل کارگری- کارفرمائی، پیمانکاری – کارفرمائی و یا هر گونه عناوین دیگری را که بار قانونی برای سامانه را داشته باشد ندارد. و صرفا یک واسطه جهت معرفی انواع خدمات می باشد.

رویه کار با کاربر به این صورت است که پس از بررسی نمونه کار ، عکس ها و پیج کاری اساتید و همچنین مقابسه ارائه دهنده خدمات بصورت مشاوره با نمایندکان در سطح شهرارتباط گرفته تا بهترین تصمیم در حوزه کاری خود اتخاذ نمایند.